Return to Website

Ses Odası

Bu bölge insan kişiliğinin yapısökümünü amaçlayan bir forumdur. Yazıları okumak için üzerlerine tıklayın Özerk bir yazı yazmak isteyenler "new article" yazan yere, Herhangi bir yazıya cevap verebilmek için yazıyı okuduğunuz yerdeki"reply" yazan yere basmanız yeterli

Ses Odası
Start a New Topic 
Author
Comment
Re: can sıkıntısı.....

senin canın sıkılınca

garip oluo

ne biliim yazdıını okurken sanki kafamda seni yannış tanımlıyomuşum aslında hep bildiim kişilik gibi diil de farklıbiriimişin gibi davrandıımı ya da düşündüümü ya da herneyse öle bişey düşünüyom...

nası anlatiim

"aa bisim temet buuu!!" gibi(sanki bunu yeni farkediyomuşum gibi)

hep busun zaten ama sanki uzakta olunca ben başka bi sembole dönüşüveriyom.

belki burdaki kişiliimin farklı olmasıyla alakalı bişey..

seni seviyom

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:

derin bi çizik çekmek kalan gölgelere...hey bebek seni seviyorum diyen ıslak dudaklarından sızan salyalarının arasındayım..salyan oluyorum...

kahrolası erkekler vede kızlar,ne istiorum biliomusunuz,hepnizle teker teker seviştikten sonra peygamberdevesinin yaptığı gbim kıtır kıtır yemek..her gece görüyorum kendmi;bazukam,sen vesenin salyan olan ben...öldürmek öldürmek ve öldürmek...kan...heryer kana bulanmalı..sesler...

hayır şimdi diil...

biraz daha bekle.....evet bebek şimdi...

bak nasıda kıvamını buldu kan...tıpkı bi jölem gibim bişiy...pıhtılaşmış kan..kaymalıyız.......snowboard larımız sen ve salyan...

saçlarının ne kadarda usamış olduğunu anlıyorum artık..rüzgar saçların salyan kan...kusana kadar kaymalıyız...herkesin öldüğünden emin olmalıyız...birtek solık alıp veren başka bi canlıya bile tahammül edemeyiz...hadi....daha fazla kusmalı ve tekrar başlamalıyız.......

kahrolası erkekler vede kadınlar......ölmelisiniz.....